Zrelaksowany.pl

Spokój ducha od ucha do ucha :)

Witaj!

Mam na imię Adam. W pewnym momencie swojego życia zafascynowałem się ideą zrelaksowanego podejścia do życia. Stało się to gdy dowiedziałem się o istnieniu studiów technik relaksacyjnych na wrocławskiej AWF. Ukończyłem je z wyróżnieniem i z zapałem zacząłem stosować je w swoim życiu, dobrze się przy tym bawiąc.

Strona ta jest efektem potrzeby dzielenia się swoimi doświadczeniami i odkryciami w tej dziedzinie. Po pewnym czasie przekonałem się, że to co u mnie działa dobrze, nie musi sprawdzać się u innych – i odwrotnie, ponieważ każdy jest inny. Nie daję więc gotowych przepisów na szczęście, bo nie wierzę, że takie istnieją. Uważam, że każdy może szukać własnej drogi. Niezależnie od tego jestem przekonany, że warto inspirować się od innych – w moim przypadku również tak było.

Posiadam kwalifikacje trenera biznesu i mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń i konsultacji z szeroko pojętych technik relaksacyjnych, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, a także myślenia wizualnego. Jestem otwarty na współpracę w wyżej wymienionych tematach  – zapraszam do kontaktu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o różnych sposobach na dobre samopoczucie i spokój ducha – zapraszam na blog, inne moje publikacje dostępne są również na portalu LifeFree.

Współpracuję z: