Zrelaksowany.pl

Spokój ducha od ucha do ucha

Witaj!

Mam na imię Adam. W przestrzeni Zrelaksowany.pl dzielę się swoimi sprawdzonymi sposobami na zrównoważone podejście do życia. Wierzę, że proste działania, wplecione w codzienne życie, mogą zmieniać postrzeganie rzeczywistości i dawać poczucie wewnętrznego spokoju – tak to u mnie działa 🙂 Dlatego stosuję je codziennie w pracy zawodowej, w relacjach z żoną i dwójką dorastających nastolatków oraz w interakcji ze spotykanymi ludźmi.

    Podstawy teoretyczne i praktyczne doświadczenie w tym obszarze zdobyłem podczas studiów z Technik Relaksacyjnych na AWF we Wrocławiu i jako trener posiadam kompetencje do prowadzenia szkoleń i warsztatów nie tylko z szeroko pojętych technik relaksacyjnych, ale również w tematach które praktykuję codziennie: radzenie sobie ze stresem, komunikacja interpersonalna oraz myślenie wizualne 🙂   Z przyjemnością podejmę współpracę w wyżej wymienionych obszarach – zapraszam do kontaktu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zrelaksowanym podejściu do życia – zapraszam na blog, a także do mediów społecznościowych – tam się więcej dzieje – linki na górze strony 🙂 Inne moje publikacje dostępne są również na portalu LifeFree.