Zrelaksowany.pl

Spokój ducha od ucha do ucha :)

Witaj!

Mam na imię Adam. W przestrzeni Zrelaksowany.pl dzielę się swoimi sprawdzonymi sposobami na zrównoważone doświadczanie życia. Wierzę, że proste działania, wplecione w codzienność, mogą zmieniać postrzeganie rzeczywistości i dawać poczucie wewnętrznego spokoju – tak to u mnie działa 🙂 

Podstawy teoretyczne i praktyczne doświadczenie w tym obszarze zdobyłem podczas studiów z Technik Relaksacyjnych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, obecnie doskonalę umiejętności działając w Stowarzyszeniu Trenerów i Praktyków Relaksacji Przestrzeń. Jako trener biznesu oferuję prowadzenie szkoleń i warsztatów z szeroko pojętych technik relaksacyjnych, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, myślenia wizualnego, a także sesji relaksacyjnych.  Z chęcią podejmę współpracę w wyżej wymienionych obszarach – zapraszam do kontaktu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zrelaksowanym podejściu do życia – zapraszam na blog, a także do mediów społecznościowych – linki na górze strony 🙂 Inne moje publikacje dostępne są również na portalu LifeFree.

Współpracuję z: